השתלמות בגישת AEDP לשנת הלימודים תש"פ 2019-2020

סדנאות הבוקר בגישת AEDP

Accelerated Experiential Dynamic Psychotherapy

דרכי השתלמות לאנשי טיפול

רקע אודות גישת AEDP:
 

גישת AEDP  לפסיכותרפיה, הינה תיאוריה ושיטת טיפול שפותחה על ידי ד"ר דיאנה פושה מניו יורק, אחת מהחוקרות והמטפלות המובילות בתחום הטיפול בטראומה. השיטה, פועלת ליצירת הגעה מהירה אל רגשות ליבה אוטנטיים, עיבוד הרגש, ויצירת משאבים וחוסן שיאפשרו לעלות מתוך הרגש, למקום מחוזק יותר. זאת, תוך תחושת החזקה משותפת, המאפשרת חוויות של תיקון וחוויות של צמיחה וגדילה. הגישה מונחית על ידי תיאוריית ההתקשרות (Attachment theory), ומכוונת לטיפול בטראומות התפתחותיות ומשפחתיות שהתהוו מתוך יחסים  (Developmental Attachment Traumas) ומתוך אירועי חיים טראומטיים.

בשנים האחרונות, על בסיס אותם עקרונות, התהוותה שיטת עבודה לטיפול זוגי AEDPfC, על ידי קארן פנדו-מארס וד"ר דיוויד מארס (קליפורניה). מודל הטיפול הזוגי התגבש לכדי תוספת עשירה לגישה, המחוללת שינויים מרגשים ועמוקים בטיפולים זוגיים ודיאדיים.

על ההנחיה:

עדית רונן-סתר, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. מטפלת מוסמכת בגישת AEDP ובגישה הזוגית AEDPfC, ומשמשת חלק מצוות הנציגות של הגישה הזוגית בעולם. קורסי הלימוד ניתנים באישור המכון הבין-לאומי ואף מקבלים אישור והכרה רשמיים במשרד החינוך ובאגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי (לצורך גמול).

תחומי ההתמחות שלי בעבודה עם הגישה הינם: עבודה זוגית ודיאדית בגישת AEDP (AEDPfC), ויסות רגשי פרטני וזוגי, עבודה עם חלקים (Parts Work) בשילוב הגישה, נקודות ההשקה של הגישה עם כל זרמי הטיפול המשפחתי, עבודה מבוססת התקשרות.

מידע על דרכי ההשתלמות וההתמקצעות עבור אנשי טיפול חדשים לגישה:

עשייה טיפולית מצמיחה בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי בגישת AEDP  וגישת AEDP for Couples 

הקורס המוצע יכיל מבואות: הן לגישת AEDP לטיפול פרטני, והן להיבטיו של המודל הזוגי, AEDPfC. נשלב את אלו עם הבנת הגישה הטיפולית מבחינה תיאורטית ומעשית, באמצעות תרגילים חווייתיים, צפייה בקלטות, קריאת ספרות מקצועית והדגמות. לשם הרישום לקורס, אין צורך בידע מוקדם בגישה. הגישה יעילה ומתכתבת עם גישות אחרות בטיפול הזוגי בצורה הרמונית, על כך יפורט בקורס.

הנחיית הקורס תיעשה על ידי עדית רונן-סתר, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מוסמכת בגישת AEDP ובגישת AEDPfC מטעם המכון הבינלאומי, נמנית בצוות ההובלה של גישת  AEDPfC. מכוןAEDP  נתן את אישורו בידיה, להעברת תכני לימוד של הגישה.

כמטפלת זוגית ומשפחתית, נכחתי לגלות את האפקטיביות של מודל זה, כמחולל שינויים באופן שמאפשר למטופלים להעמיק בחוויותיהם, לתמוך זה בזה, ולייצר זאת בתוך מרחב אופטימי.

הקורס יתקיים במרכז למדעים ואומנויות "אשכול הפיס" ברחוב רוקח ברמת גן

בימי ב' בין השעות 9:15 עד 13:00 בחודשים ינואר-פברואר 2020

עלות: 1600 ₪ כולל מע"מ. המפגשים יכללו הפסקה קצרה וכיבוד קל.

תאריכי הקורס: 6.1.20, 13.1.20, 20.1.20, 27.1.20, 3.2.20, 10.2.20, 17.2.20, 24.2.20

הקורס ניתן כמיקשה אחת וכתהליך למידה מתמשך.

רישום מוקדם (על סך 100 ₪) באמצעות הקישור. מימוש יתר התשלום במפגש הראשון לקורס.

על כל שאלה, מוזמנים לפנות אלי, בטלפון +972-523364944  ובדוא"ל idit.setter@gmail.com

כמו כן, ניתן לעיין בחומרים אודות הגישה, באתר   www.aedpisrael.org  

 

עבור אנשי טיפול שצברו ידע בגישה או התנסו בה, ומעוניינים להמשיך להשתלם:

הנכם מוזמנים ליצור קשר עבור הדרכה פרטנית או קבוצתית. שעות ההדרכה יוכרו לצורך הסמכה לטיפול בגישה, על ידי מכון AEDP הבינלאומי. 

 
 

קורס מבואות!

מבוא לטיפול פרטני בגישה AEDP ולטיפול זוגי ומשפחתי AEDPfC 

הקורס מיועד לאנשי טיפול המעוניינים להכיר את הפסיכותרפיה הדינמית-חווייתית מואצת AEDP, הן לטיפול פרטני והן ככלי בטיפול זוגי ומשפחתי. הכנסו וקראו את תיאור הקורס, שיתקיים על פני שמונה מפגשים בחודשים ינואר-פברואר 2020. 

פרטים והרשמה בפלייר המצורף

סדנאות לקיץ 2020

סדנאות לקיץ 2020 יפורטו בעתיד.

קבוצות הדרכה והעמקה

ניתן להצטרף לקבוצות הדרכה

או לפנות להדרכה אינדיוידואלית

בפנייה אישית

דרך האתר או בטלפון

+972-523364944

אשמח לראותכם, עדית.  

סגירת תפריט
Call Now Button