לאנשי טיפול

גישת AEDP לטיפול נפשי מנחה את פעילותי בכל תחומי החיים והעבודה: בקליניקה, בהדרכה של מטפלים זוגיים-משפחתיים ובהנחייה של יועצים חינוכיים. בעמוד זה, אפרט לגבי הדרכות והרצאות של גישה זו. לפרטים נוספים, מעבר לנאמר, ניתן לפנות ואענה על כל שאלה. גישת AEDP  לפסיכותרפיה הינה תיאוריה ושיטת טיפול שפותחה על ידי ד"ר דיאנה פושה מניו יורק, אחת מהחוקרות והמטפלות המובילות בתחום הטיפול בטראומה. השיטה מבוססת על תיאוריית ההתקשרות ועושה שימוש בחוסן הפנימי ובהיבטים אינטרסובייקטיביים בטיפול, על מנת להגיע עם המטופל למקום מיטבי ומצמיח. מלבד היותה הוגת הגישה, כתיאוריה וכטכניקה טיפולית, ד"ר דיאנה פושה, Diana Fosha, PhD,ייסדה את מכון AEDP הבינלאומי ועומדת בראשו. גישה זו מתמזגת עם גישות טיפוליות נוספות, בכללן גישות התייחסותיות, חווייתיות, נראטיביות, אימאגו, ויישומה בעבודה זוגית ומשפחתית הוא טבעי ונגיש. 

כמטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת וכמטפלת ומדריכה בגישת AEDP, אני משלבת בין עבודה טיפולית, הדרכת מטפלים, כתיבת מאמרים והוראה – על מנת להרחיב את מעגל העוסקים בגישה חווייתית. בין אפשרויות הלמידה ישנן:

 

  • הדרכות והרצאות לאנשי טיפול המתעניינים בפסיכותרפיה דינמית מואצת ומבוססת חויה  AEDP
  • קורסים המוכרים לצורך גמול / הכרה לצורך הסמכה
  1. השתלמות לצורך הכרה מטעם האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי: בהזמנת הקורס בהנחייתי הקרוי "התערבות ממוקדת שינוי בטיפול זוגי ומשפחתי, על פי גישת AEDP", בתחנות לטיפול משפחתי או מוסד לימודי המכשיר לטיפול זוגי ומשפחתי. הקורס כולל 28 ש"ש (ניתן להרחיבו בהתאם לצורך) ומיועד לאנשי מקצועות הטיפול. הוא מוכר באופן רשמי על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי כקורס מתקדם לצורך הסמכה כמטפל משפחתי והסמכה כמדריך בטיפול משפחתי וזוגי. 
  2. השתלמויות וקורסים לצורך הכרה מטעם מכון AEDP הבינלאומי (ניו יורק) לצורך הסמכה רשמית בגישת AEDP
 
 
 

מאמרים מוצעים תשפ"ד

מאמר מוצע ככלי מקצועי לאנשי טיפול:
 

שילוב מיומנויות גישת AEDP בעבודה הטיפולית בתקופת הקורונה  – מאמר באתר "בטיפולנט" (בשפה העברית).

מאמר מוצע ככלי מקצועי לאנשי טיפול:

מאמר העוסק בכלי התערבות לעבודה טיפולית מקוונת המושפעת מחוויות החרדה וההסתגלות בתקופת הקורונה. פורסם בכתב העת הבינלאומי Springer – Journal of Contemporary Psychotherapy (בשפה האנגלית)
 

השתלמויות מוצעות    תשפ"ד

קורס מבואות AEDP למתחילים, בהנחייתי ובליווי מטפלי AEDP ותיקים, במסגרת מכון שילובים: 

הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי נרחב ובסיסי, לצורך שימוש בגישת AEDP בעבודה טיפולית, ונעשה בחסות מכון שילובים. הוא מקנה ידע בגישה הן בעבודה פרטנית והן בעבודה זוגית-משפחתית. הקורס מיועד לאנשי טיפול העוסקים בעבודה טיפולית ובעלי הכשרה/תעודה מתאימה בתחומם.  

הרצאה לאנשי טיפול במסגרת כנס האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי
חיפה, מרכז אתוס, 6.9.23
המעוניינים בהצגה חוזרת של חומר הלימוד (עבור הצגה פרטנית או קבוצתית, באופן מקוון) מוזמנים ליצור קשר

סגירת תפריט
Call Now Button