מטראומה לתקווה: עבור טיפול פרטני ועבור זוגיות במשבר.

טיפול פרטני

אם הנך מתמודד/ת עם חרדה, עצבות, דיכאון, אובדן, דאגות הקשורות ביחסים עם הסובבים או המשפחה, תחושת חוסר שליטה או אתגרים וקשיים אחרים, יהיה לי לכבוד להצטרף אליך בתהליך בו נוכל לבדוק מה עומד בבסיס החוויה האישית שלך ולמצוא את הדרכים לצמוח מאותה הנקודה.

אם הנך חש/ה שהסיפור שלך קשה מדי, קשה לדיבור, קשה לשמיעה, מעורר תחושת אשמה או בושה, אני מזמינה אותך לבוא. לבוא כדי להתחיל להרגיש "ביחד" במקום "לבד". הטיפול לא נועד להציף את כל הקושי. הטיפול יעלה רק את מה שצריך לעלות, בזמן המתאים ובקצב הנכון לך. תחושת הבטחון שלך יותר חשובה, והעשייה הטיפולית תתחיל בכך שנשב יחד.

זוגיות במשבר 

משבר בזוגיות ובגידה באמון הינם נושאים רגישים ביותר, שהטיפול בהם מציף תחושות אשמה, בושה וכאב. בגידה באמון יכולה לקבל פנים מגוונות: התקרבות לאדם אחר מחוץ לזוגיות, עיסוקים והשקעה בתחומים מחוץ לקשר הנראים כתחליף לקשר הזוגי ואף חוסר פניות לבן הזוג ברגעים שהיה זקוק לנו באופן משמעותי. במצבים כאלה, בגידה באמון יכולה להתלוות לתחושות של הסתרה, פחד, אכזבה וכאב, מתוך הקשר.

חוויות קשות של משבר בזוגיות נלוות לעתים לתחושה של "לבד", בתוך הזוגיות עצמה. זוגיות במשבר עלולה לטלטל ולהשאיר אותנו בתחושה של מבוי סתום ואפילו תלישות.

אם את/ה חש/ה את ה"לבד" הזה בתוך הבית והמשפחה, גם אם לרגעים זמניים כביכול, ייתכן ומתעוררת אצלך תחושה קשה של חוסר בטחון, של דאיכה. אותו משבר בזוגיות יכול לבשר גם הזדמנות לשינוי. אני מזמינה אתכם להגיע לטיפול, בין אם פרטני, זוגי או משפחתי, כדי להתחיל לעשות סדר, להבין את הצרכים ולמצוא את הדרכים לחוויות מצמיחות המעוררות תחושה של תקווה.

אם משבר בזוגיות הביא את שניכם לבחור להתמודד עמו יחדיו, אני מזמינה אתכם להגיע, בכדי שתוכלו שוב להישיר מבט, לראות את השני כפי שהוא ולחוש שרואים אתכם.

כמטפלת, אצעד לצדך ולצדכם, בדרך למציאת חוויה חיובית ואוהבת שלך את עצמך ואף תחושה רבה יותר של אפשרויות ומסוגלות, על אף מורכבויות החיים. מרגע היכרותנו, אהיה שם עם עיניים סקרניות, רפלקציה זהירה, כנות, וקצת הומור. אהיה שם למצוא אתך את התקווה, ולהחזיק אותה, עד לרגע שהתקווה תתקיים מעצמה.

סגירת תפריט
Call Now Button